[ZGŁOSZENIA DO 8 PAŹDZIERNIKA!] Konkurs plastyczny „Sierpień tu, sierpień tam – historia Bitwy Warszawskiej i II powstania śląskiego”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym w ramach projektu „Sierpień tu, sierpień tam – historia Bitwy Warszawskiej i II powstania śląskiego”, który organizujemy razem z MDK Bogucice-Zawodzie i Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

Może w naszych rodzinach były lub są osoby, które łączą dwa ważne dla naszej historii wydarzenia – Bitwę Warszawską i II powstanie śląskie – warto skorzystać z ich doświadczeń, pamiętników, spisanych i opowiedzianych historii. Być może znajdą się jakieś głęboko ukryte pamiątki, które będą mogły stać się przedmiotem konkursowej pracy plastycznej.

Można wykonać pracę dowolną techniką do formatu A3 (natomiast prace przestrzenne o podstawie max. A3). Każdy uczestnik (grupa uczestników) ma możliwość wysłania tylko jednej swojej pracy. Nie ma ograniczeń wiekowych, zachęcamy do prac zbiorowych, rodzinnych (np. opiekun i dziecko).

Prace należy dostarczyć do dnia 24.09.2020 r. na adresy:
Miejski Dom Kultury „Ligota” ul. Franciszkańska 33, 40-708 Katowice lub Miejski Dom Kultury „Bogucice-Zawodzie”, Dział „Bogucice” ul. Markiefki 44a, 40-213 Katowice.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej #wiktoria1920”.