Teatr tańca dla młodzieży – nowość od października! [ZAWIESZONE OD LISTOPADA]

Zapraszamy na kolejną nowość!
Od października, w soboty, od 10.00 do 11.00 – TEATR TAŃCA DLA MŁODZIEŻY!

Teatr tańca to zjawisko usytuowane gdzieś między aktorstwem a tańcem. Co zazwyczaj w teatrze dramatycznym wypowiadałby aktor, tancerz komunikuje swoim ciałem, ruchem, dynamiką i mimiką. Aby tego dokonać, niezbędny jest trening taneczny opierający się głównie na tańcu współczesnym oraz rozwijanie swojej wyobraźni. Dzięki temu połączeniu możliwe będzie komunikowanie się i dialogowanie za pomocą ruchu. Czego efektem może stać się przedstawienie teatru tańca. Zajęcia z pewnością spodobają się miłośnikom wszelkiego rodzaju ruchu i sceny, którzy niekoniecznie interesują się klasycznym pojęciem aktorstwa i teatru. W naszym teatrze tańca znajdzie się miejsce dla osób, które zaczęły już swoją przygodę z tańcem, jak również dla tych, którzy będą w nim stawiać pierwsze kroki.

Serdecznie zapraszamy!
Zapisy w biurze obsługi – (32) 252 32 34.