Szukamy kogoś do naszego zespołu!

Na zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia!

Szukamy kogoś, kto chciałby dołączyć do naszego zespołu!
Jeśli to Ty, prześlij zgłoszenie, a jeśli znasz kogoś, kto będzie dobrym kandydatem, daj tej osobie znać!

Zgłoś się do nas, jeśli ✅ masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów magisterskich, ✅ potrafisz dobrze zorganizować własną pracę i odpowiedzialnie podchodzisz do powierzonych zadań, ✅ jesteś osobą aktywną, nastawioną na działanie, samodzielną, skrupulatną i terminową. ✅ Przyda się też dyspozycyjność, bo może się zdarzyć, że będziesz pracować w godzinach popołudniowych, czasem w dni wolne od pracy. ✅ Ważna jest dla nas też umiejętność pracy w zespole; ✅ potrzebne będą doświadczenie na podobnym stanowisku, ✅ umiejętność radzenia sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami kryzysowymi, ✅ no i obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint).

Dodatkowo super będzie, jeśli ✅ umiesz obsługiwać sprzęt techniczny (kino plenerowe, nagłośnienie), ✅ organizować imprezy i zajęcia kulturalne, ✅ dobrze się czujesz jako konferansjer, ✅ jesteś osobą kreatywną, otwartą i pomysłową. ✅ No i znasz angielski lub inny język w stopniu minimum podstawowym.

Co będziesz robić?
➡️ kompleksowa organizacja wydarzeń stacjonarnych i online;
➡️ przygotowywanie umów, kosztorysów, harmonogramów i sprawozdań;
➡️ koordynacja przebiegu wydarzenia w trakcie jego trwania;
➡️ animacja czasu wolnego;
➡️ udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych i edukacyjnych;
➡️ pozyskiwanie środków finansowych od sponsorów i z organizacji pozabudżetowych na realizację imprez i projektów kulturalnych;
➡️ współpraca z instytucjami i z innymi instruktorami w przygotowaniu imprez;
➡️ dbanie o przygotowanie dokumentacji merytorycznej i cyfrowej wydarzeń artystycznych (dokonywanie archiwizacji dokumentów, zdjęć na nośnikach multimedialnych).

Co oferujemy?
☑️ stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze,
☑️ dodatek stażowy,
☑️ świadczenia urlopowe,
☑️ możliwość rozwoju zawodowego.

Jak się zgłosić?
Przygotuj:
🟢 list motywacyjny i CV,
🟢 oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
🟢 kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
🟢 kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
🟢 kserokopie dokumentów potwierdzających zdobyte wykształcenie,
🟢 kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach itp.

List motywacyjny i w CV własnoręcznie podpisz i opatrz klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Miejski Dom Kultury „Ligota” w Katowicach moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922) oraz Ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 902). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia”.

Na zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia 2021 r. Dokumenty możesz składać na trzy sposoby:
➡️ osobiście w biurze obsługi MDK „Ligota”, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Instruktor”;
➡️ mailowo na adres kadry@mdkligota.pl;
➡️ listem poleconym na adres: Miejski Dom Kultury „Ligota”, 40-708 Katowice, ul. Franciszkańska 33.

O terminie rozmowy poinformujemy Cię telefonicznie.