Kultura z drugiej ręki 2024 – wymienialnik, warsztaty i wirtualna rzeczywistość!

W lipcu czeka nas coś ekstra!

KULTURA Z DRUGIEJ RĘKI 2024 – warsztaty dla młodzieży od 15 do 19 lat

Będzie oczywiście wymienialnik płyt, książek i komiksów! A do tego:

10:30-11:00 Poranny rozruch, czyli aktywna rozgrzewka na świeżym powietrzu!

11:00:12-30 Warsztaty japońskie

Poznamy kulturę japońską w teorii i praktyce. Dowiemy się, co ją charakteryzuje. Napijemy się białej herbaty, nauczymy się jeść pałeczkami, namalujemy kwitnące wiśniowe drzewo.

13:00-14:30 Warsztaty indyjskiego blockprintingu

Czyli etniczna zabawa z drewnianymi pieczęciami! W trakcie warsztatu, będą do dyspozycji oryginalne pieczęcie indyjskie oraz kilkadziesiąt zrobionych przez prowadzących warsztaty. Będzie można je wykorzystać do wykonania własnej torby.

To jeszcze nie wszystko! Od 11:00 do 14:00 będzie można przenieść się do wirtualnej rzeczywistości za pomocą gogli Quest 2!

W przerwie na warsztaty będzie także poczęstunek!

Zapisywać można się telefonicznie (604 988 657) albo poprzez wiadomość na facebooku domu kultury.

Do zobaczenia 6 lipca!