Serdecznie zapraszamy na koncert inspirowany atmosferą zbliżającej się Nocy Kupały – jednego z najpiękniejszych słowiańskich świąt, pełnego muzyki, tańca i magii letniego przesilenia.
W programie usłyszą Państwo: muzykę ludową i etniczną z różnych zakątków Europy, tradycyjne melodie słowiańskie i bałkańskie, żywiołowe rytmy hiszpańskie oraz historyczne utwory dawnej Europy.
Ten koncert będzie muzyczną podróżą przez kultury i tradycje, w których dźwięk od wieków towarzyszył świętowaniu zmiany cyklów natury, poczucia wspólnoty i radości życia.
Będzie on również podsumowaniem działalności projektu „Muzykowanie po Godzinach”.
Serdecznie zapraszamy 19 czerwca na godz. 18.00 do MDK „Ligota”. Czeka Nas wieczór pełen energii, emocji i pięknych dźwięków!
