Na to pytanie odpowiemy podczas Rozmowy Lokalnej, która odbędzie się 16 czerwca o godz. 17.30.
Na spotkaniu będziemy rozmawiać o tym, czym dla nas jest śląska godka – językiem, gwarą, a może po prostu ważną częścią codzienności i rodzinnych wspomnień. Czekają nas osobiste historie uczestników, wzajemne słuchanie i rozmowa oparta na ciekawości drugiego człowieka.
Spotkanie organizowane jest we współpracy z Fundacją Nowej Wspólnoty. Liczba miejsc ograniczona.
Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz internetowy, osobiście lub telefonicznie do dnia 11 czerwca.
