Zapraszamy na spotkanie poświęcone podróżom – tym dalekim i bliskim, odbytym i wymarzonym.
Będzie to okazja do wspomnień, rozmów oraz dzielenia się historiami
i planami związanymi z miejscami, które szczególnie zapisały się w naszej pamięci.
Zapraszamy 18 czerwca o godz. 12.30 do MDK „Ligota”.
Wstęp wolny.