Spektakle i animacje dla dzieci w parku Zadole

O tym, jak Frędzelka i Wiercipiętka spotkały czapeczkę – spektakl Teatru Trip i animacje dla dzieci

7 lipca, godz. 11.00–13.00, amfiteatr w parku Zadole

Poznajcie historię skrzacich sióstr i przekonajcie się, co przyniesie im niezwykła czapka znaleziona pod głazem. Zapraszamy na zabawną opowieść o przyjaźni, odwadze i siostrzanej miłości. Po spektaklu skrzaty z Teatru Trip zostaną z nami i zabawią najmłodszych programem zabaw i animacji.

Na tropie zaginionej opowieści – spektakl Teatru Trip i animacje dla dzieci

21 lipca, godz. 11.00–13.00, amfiteatr w parku Zadole

Mole książkowe z bajkowej biblioteki pracują w pocie czoła, by zadbać o cenny księgozbiór. Zobaczcie, co się stanie, kiedy zaginie ich najcenniejsza książka! Zapraszamy na spektakl pełen humoru i poezji dla dzieci. Po spektaklu animacje!

O pchle, co manier nie miała – spektakl Teatru Tak i animacje dla dzieci

4 sierpnia, godz. 11.00–13.00, amfiteatr w parku Zadole

„Spektakl-musical. Spektakl-kabaret. Opowieść o wielkiej damie, która ma wszystko prócz kultury. Nikt nie spodziewa się, że w tak małej pchle mieści się tak ogromny brak dobrych manier. Z tego braku pozostaje się tylko śmiać, pod warunkiem, że z naszymi manierami jest wszystko w porządku. Spektakl inspirowany tekstem „Pchła Szachrajka” Jana Brzechwy” – informacja o spektaklu ze strony Teatru Tak. Po spektaklu zostańcie z nami – będą zabawy i animacje dla najmłodszych.

Bajka do zjedzenia – spektakl Teatru Tak i animacje dla dzieci

18 sierpnia, godz. 11.00–13.00, amfiteatr w parku Zadole

„To smaczna opowieść o tym, co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukryliśmy wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia, w prosty i przyjemny sposób przekonujemy dzieci, dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin” – informacja o spektaklu ze strony Teatru Tak. Po spektaklu animacje!

lip 19 2021

Koszt