Konkurs plastyczny „Ptaki czary” | 4– 25 maja

Uwaga, konkurs!

Jaki? Plastyczny!

Ptaki czary – tak nazwaliśmy nasz konkurs. Myślimy, że ptaki mogą być niesamowitą inspiracją i chcemy Was zachęcić do przyjrzenia się im bliżej!

Wystarczy wyruszyć w wędrówkę, rzeczywistą czy też wyobraźni, aby uwiecznić na papierze piękno przyrody tak rozśpiewanej przez ptaki, które są ozdobą naszego nieba, lasów, łąk, rozlewisk, rzek, jezior i mórz. Występują wszędzie ze swoim bogactwem kolorów, form i dźwięków.

Zachęcamy do kreacji bajkowych ptaków, czarownych, cudacznych i magicznych.

Na prace formatu A3 (wykonane dowolną techniką płaską umożliwiającą oprawę w ramę za szkłem) czekamy: od 4 do 25 maja.

Link do karty zgłoszenia

Link do regulaminu konkursu

Wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się: 7 czerwca 2021 roku o godzinie 17.00 na posesji Miejskiego Domu Kultury „Ligota”.

Osoby, które nie będą obecne na gali rozdania nagród, mogą je odebrać w Biurze Obsługi
MDK „Ligota” do końca czerwca 2021 roku.

Współorganizatorem konkursu jest Nadleśnictwo Katowice.

Zapraszamy do wspólnej przygody i udziału w konkursie!