Letnie koncerty i warsztaty w amfiteatrze w parku Zadole

Lato w amfiteatrze w parku Zadole zapowiada się wspaniale!

Zobaczcie, ile pięknego brzmienia przed nami!

16 LIPCA

17.00 Kiersi (muzyka biesiadna)

18.15 Colorado Band (country)

17 LIPCA

17.00 Hanna Holeksa (recital fortepianowy – muzyka klasyczna); prowadzenie koncertu Grażyna Brewińska

18.15 Patryk Filipowicz, Grzegorz Płonka wraz z grupą Śpiewaj Razem z Nami (pop)

23 LIPCA

17.00 Mariusz Goli (gitary, muzyka popularna)

18.15 Monika Glazer i Todo Art Trio (pieśni Ukrainy)

7 SIERPNIA

17.00 Vladyslava Udod (recital fortepianowy – muzyka klasyczna i ukraińska); prowadzenie koncertu Grażyna Brewińska

18.15 Gabriela Kapczuk (warsztaty wokalne); Jowita Hercig & Michał Nit (Akustycznie. Piosenki o miłości)

13 SIERPNIA

17.00 Katarzyna Musiał (recital fortepianowy – muzyka klasyczna, pop); prowadzenie koncertu Grażyna Brewińska

18.15 Marta Król – śpiew, Bogusław Kaczmar – pianio (pop)

14 SIERPNIA

17.00 Ireneusz Głyk – wibrafon, Piotr Matusik – fortepian, instrumenty klawiszowe (jazz, muzyka popularna)

18.15 Adam Makowicz (recital fortepianowy – jazz, muzyka popularna); prowadzenie koncertu Adam Łęski

Koncerty i warsztaty realizowane w ramach zadań finansowanych z budżetu Miasta Katowice: IV Piano-Tężnia Festiwal 2022; Muzyka Marzeń na Zadolu (projekty finansowane z Budżetu Obywatelskiego Miasta Katowice); II Oddychanie przez Śpiewanie – warsztaty wokalne dla mieszkańców Katowic (projekt w ramach Inicjatywy Lokalnej Miasta Katowice); Muzyczna przyjaźń – integracyjne koncerty Polsko-Ukraińskie.