Wojewódzki Festiwalu Muzyczny im. Bolesława Szabelskiego „Młodzi Zdolni LIGOTON 2023”. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji festiwalu Ligoton!

Przesłuchania odbędą się 14 czerwca 2023 roku.

W festiwalu mogą wziąć udział wszystkie osoby, które grają na dowolnym instrumencie (z wyłączeniem instrumentów elektronicznych) lub śpiewają; oraz uczęszczają na zajęcia muzyczne w domach kultury, ogniskach, stowarzyszeniach i fundacjach muzycznych oraz pobierające prywatne lekcje.

Festiwal jest przeznaczony zarówno dla solistów, jak i duetów instrumentalnych oraz wokalno-instrumentalnych.

Kartę zgłoszeniową należy przesłać (lub dostarczyć w wybrany sposób) w terminie do 31 maja 2023 r.

• na adres: Miejski Dom Kultury „Ligota” ul. Franciszkańska 33 40-708 Katowice z dopiskiem „Ligoton 2023;
  • na adres mailowy: pianino@mdkligota.pl z dopiskiem „Ligoton 2023”;
  • lub osobiście w biurze obsługi Miejskiego Domu Kultury „Ligota” w Katowicach w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Ligoton 2023”.

Nagrodzeni uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie o zakwalifikowaniu do koncertu laureatów, który odbędzie się 17 czerwca (sobota) w sali kameralnej o godz. 17.00.

Projekt realizowany w ramach Inicjatywy Lokalnej Miasta Katowice.

Regulamin festiwalu (72 KB)

Karta zgłoszeniowa (94 KB)