Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Zapraszamy 10 listopada o godz. 18.00 na wyjątkowy koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Na scenie wystąpią Justyna Jarząbek (wokal), Sebastian Smoleń (skrzypce) i Paweł Gwóźdź (piano).

 Będzie to okazja nie tylko do słuchania, ale i wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.

Justyna Jarząbek jest wokalistką i muzykiem sesyjnym. Aktualnie studiuje na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach (wokal estradowy). Brała udział w telewizyjnym programie muzycznym „The Voice of Poland”. Jest laureatką zarówno krajowych, jak i międzynarodowych konkursów. Śpiewała w najnowszej produkcji Netflixa – „Pan Samochodzik i templariusze”.

Sebastian Smoleń – kompozytor, aranżer, skrzypek oraz pianista, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Występował na scenie z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, między innymi Krzysztofem Cugowskim, Małgorzatą Ostrowską, Kasią Moś, Piotrem Cugowskim czy Markiem Piekarczykiem. W roli akompaniatora uczestniczył w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz OFPA, w której przy współpracy z Sargisem Davtyanem zdobył pierwszą nagrodę

Paweł Gwóźdź – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej AM w Katowicach. Gościnnie koncertuje z Big Bandem Śląskim. Jako muzyk sesyjny wystąpił m.in. na scenie NOSPR z takimi artystami jak Kuba Badach, Beata Kozidrak czy Krzesimir Dębski.

Wstęp wolny. Koncert w ramach Inicjatywy Lokalnej Miasta Katowice. 

Skip to content