Koncert laureatów Festiwalu Pieśni Tradycyjnej – 16 listopada o 18.00 w studiu koncertowym Radia Katowice

Serdecznie zapraszamy na koncert laureatów Festiwalu Pieśni Tradycyjnej „Jedyn, dwa, trzi, sztyry, czyli solo, w duecie, w trio, w kwartecie”! Odbędzie się 16 listopada o 18.00 w studiu koncertowym Radio Katowice. Będzie również transmitowany na kanale YouTube radia.

Oprócz laureatów, którzy zostaną wyłonieni podczas przesłuchań, na scenie wystąpią wspaniali muzycy: Marcin Pospieszalski (bas), Grzegorz Płonka (śpiew), Jerzy Główczewski (saksofon), Stanisław Sroka (gitara) i Łukasz Kurek (perkusja) i Koło Miłośników Śląskiej Pieśni im. Janiny i Adolfa Dygaczów.

Partnerami Festiwalu są: Związek Górnośląski, Instytut Korfantego oraz Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”.

Festiwal objęty patronatem honorowym Prezydenta Miasta Katowice.

Festiwal organizowany jest w ramach Inicjatywy Lokalnej Miasta Katowice.