Wszystkiego najlepszego Keith! Spotkanie fanów zespołu The Rolling Stones

Spędź razem z nami Stonesowe popołudnie!

Już 9 grudnia od godziny 15:30 zapraszamy na dyskusję, prelekcję i pokaz multimedialny – wszystkie atrakcje dotyczą działalności zespołu The Rolling Stones.

Impreza odbywać się będzie na strychu MDK Ligota. Przyjdźcie do nas na spotkanie fanów The Rolling Stones.

Program prezentuje się następująco:

15:30 Nowy album Hackney Diamonds

Rozmowa: Michał Grzesiek

Stonesi po 18 latach wydali nowy studyjny album. Z tej okazji chcemy przyjrzeć się temu wydawnictwu. Zaprezentowane będą wersje albumu od standardowej po limitowane. W rozmowie będzie brać udział Michał Grzesiek – razem postaramy się przybliżyć kulisy powstawania nowego albumu.

17:30 Prelekcja We wanna hold you, Keith – 40-lecie albumu Undercover

Prowadzi: Kris Dembski

Wydany w 1983 roku album Undercover nie należy do najlepszych w karierze zespołu. Kłótnie pomiędzy Mickiem Jaggerem i Keithem Richardsem, zaangażowanie się w sprawy zespołu przez Richardsa oraz solowa praca Jaggera sprawiły, że album nie cieszył się powodzeniem. Przywołane temat zostaną poruszone na prelekcji. Nie zabraknie też informacji dotyczących nagrywaniu płyty.

19:00 Prelekcja i pokaz multimedialny Keith Richards Solowy: 35-lecie albumu Talk Is Cheap.

Prowadzi: Kris Dembski

Album Keitha Richardsa został wydany w 1988 roku i był pierwszy w jego solowej karierze. Z kim Richards podpisał kontrakt, jak doszło do powstania albumu i w jaki sposób go promował, dowiecie się na prezentacji.

Impreza jest zorganizowana z okazji świętowania przyszłych 80. urodzin Keitha Richardsa, wydania nowej płyty The Rolling Stones i urodziny 80. Micka Jaggera.


Skip to content