Pora dla Seniora w kwietniu 2024

Zajęcia ruchowe

3 kwietnia, godz. 12.00–14.00

Zapraszamy na zajęcia ruchowe. Będą ćwiczenia usprawniające całe ciało, rozluźniająco-relaksacyjne i rozciągające, które uelastyczniają wszystkie grupy mięśni. Zabierzcie wygodny strój i obuwie!

Lokalna diagnoza kultury

10 kwietnia, godz. 12.00–14.00

Przy kawce porozmawiamy na temat oferty kulturalnej, pomysłów i potrzeb.

Zatańczmy Zorbę!

17 kwietnia, godz. 12.00–14.00

Przenieśmy się na półwysep Bałkański, pełen pięknej natury i architektury, słonecznego blasku i morskiej bryzy. Zatańczmy jeden z najbardziej charakterystycznych tańców ludowych z Grecji, czyli Zorbę! Poczujmy wolność i radość życia jak słynny Grek Zorba! Zabierzcie wygodny strój i obuwie.

Warsztaty kosmetyczne

24 kwietnia, godz. 12.00–14.00

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kosmetyczne – spędźmy czas w miłym i przyjemnym towarzystwie przy rozmowie o pielęgnacji skóry. W programie: analiza potrzeb skóry każdej z uczestniczek, pielęgnacja skóry twarzy, spa dla dłoni i delikatny makijaż podkreślający atuty urody.

Wstęp wolny.