Dodatkowe spotkania z mieszkankami i mieszkańcami 9 maja o 17.00!

Jeśli nie udało Ci się być na żadnym z trzech spotkań, które już za nami – będzie jeszcze okazja 9 maja o 17.00 w MDK Ligota (Franciszkańska 33)

Przyjdź i opowiedz o swoich pomysłach. Podziel się swoją wizją kultury w dzielnicy, swoją kreatywnością i chęcią działania. Wciel w życie swoją inicjatywę. Razem rozwińmy potencjał kulturalny naszej dzielnicy!

Serdecznie zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Ligoty i Panewnik na spotkania, podczas których porozmawiamy o Waszej wizji kultury w dzielnicy!

Przed nami trzy spotkania w kwietniu:

23 kwietnia, godz. 17.30 – Spotkanie w MDK „Ligota”

25 kwietnia, godz. 17.30 – Spotkanie w SP nr 67 na Kokocińcu (Zielona 5, Katowice)

26 kwietnia, godz. 17.30Spotkanie w Amfiteatrze w Parku Zadole

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2024.

Plakat spotkań ze społecznością lokalną