Grupa malarska „Impast” dla dorosłych

wtorki 16.30–19.00.

60 zł miesięcznie

15 zł – jednorazowe wejście

100 zł – cały rok członkostwa (tylko dla osób, które sporadycznie biorą udział w zajęciach na zasadzie konsultacji prac, mogą brać udział w wystawach zbiorowych )

Na zajęciach:
– doskonalimy standardowe techniki jak malarstwo olejne, akrylowe, akwarelowe, gwasz oraz rysunek sztalugowy ołówkiem, węglem, piórkiem, rysunek lawowany,
– realizujemy konceptualizm wzajemnej kreatywności, tworząc wspólnie obrazy wielkoformatowe, co pozwala na odnajdywanie wspólnego języka, wartości i koncepcji poprzez sztukę,
– tworzymy przy muzyce i do muzyki, rozwijając różne zmysły wzbogacające kreatywność,
– w zamiarze jest też organizacja plenerów stacjonarnych i wyjazdowych oraz liczne pokazy prac, wystawy, ekspozycje i happeningi.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek i umiejętności, do wspólnego odkrywania twórczego świata form i barw. Do nadawania kształtu swojej wyobraźni!

Regulamin pracowni plastycznej (103 KB)